A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Оліївські дітлахи відчули себе пілотами

Дата: 09.08.2019 12:39
Кількість переглядів: 191

    Відбулася чергова сімейна поїздка жителів Оліївської громади, на цей раз - до київського зоологічного парку та Державного музею авіації України.

    Протягом трьох годин в зоопарку діти разом з дорослими мали змогу побачити найрізноманітніших тварин, серед них і рідкісних. Відвідувачі підкреслюють, що в парку затишно, чисто, в клітках прибрано, звірі та птахи нагодовані. Одразу видно, що тут для братів наших менших створено всі належні умови. В зоопарку – багато гостей з дітьми різного віку. Для малечі на території облаштовані окремі зони відпочинку.

    Після зоопарку подорожні відправилися до музею авіації, що розташований поряд з аеропортом «Жуляни». Діти мали змогу посидіти за штурвалами гелікоптерів та літаків. Цікавими були розповіді екскурсоводів про різні типи літаків, починаючи з кінця ХІХ століття і до наших днів. З цікавістю і діти, й дорослі спостерігали за злетом і посадкою великих та малих літаків в аеропорту.

    Далі поїздку відсвяткували смакуванням морозива.

    «Пройдуть роки, і цей день всі діти будуть згадувати з теплотою та радістю, адже вони стільки всього побачили, дізнались, і найголовніше – з ними були їхні найдорожчі люди – мами, батьки, бабусі», - каже депутат Оліївської сільської ради Віктор Рудик, який опікується такими подорожами.

     Наші земляки вкотре висловили щирі слова подяки за організацію та проведення такої змістовної та захоплюючої поїздки секретарю Оліївської сільської ради Тетяні Курінній, депутатам ради Йосипу Кучинському та Борису Ткаченку.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора