Відпочинок дітей з Оліївської громади в «Чайці» - фоторепортаж

Дата: 08.08.2019 12:50

Фото без описуНа виконання комплексної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2020 роки, затвердженої  20 квітня 2018 року рішенням четвертої сесії VII скликання Оліївської сільської ради, у поточному

році виділено кошти у сумі 200 тисяч гривень для придбання путівок дітям, які відповідно до законодавства України, потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

За ці кошти в 2019 році придбано 30 путівок  вартістю 5600 гривень кожна  в оздоровчому закладі «Чайка» Андрушівського району. На оздоровлення  з 20 липня по 09 серпня поїхали діти з багатодітних сімей (18), з малозабезпечених сімей - 4, двоє – діти учасників бойових дій, ще двоє дітей мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, по одній дитині – діти-сироти, діти - інваліди, талановиті діти та діти працівників соціальної сфери села.