A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Нова модель Житомирщини від Мінрегіону – 4 райони та 47 громад

Дата: 07.08.2019 11:18
Кількість переглядів: 2790

     Нещодавно Мінрегіон презентував карту нового адміністративно-територіального устрою України, за якою Житомирська область матиме 4 об’єднані райони замість 23.

     Якою бачить проектну модель ідеальної Житомирської області – поділився Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на своїй сторінці у Фб.

     Загалом за новою моделлю адмінустрою в Україні, яку презентували у липні у Верховній Раді України, буде 102 райони.

    «Як і обіцяв – чергові три проектні моделі ідеальних Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської областей з новим районним поділом! Наша команда будує систему управління майбутнім. Це є головним в цих картах, які моделює команда Мінрегіону разом з експертами. Радію, що в команді молоді експерти. Талановита молодь, яка вже точно не знає радянської України і готова до революції не лише на майдані, а й у системі менеджменту країни. Яка так наполегливо береться за роботу з моделювання власного майбутнього!», – зазначив Геннадій Зубко.

     За пропозицією Мінрегіону проект адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Житомирської області складається із 4 об’єднаних районів: Житомирського, Бердичівського, Коростенського та Новоград-Волинського. А також має 47 проектних територіальних громад.

     Нагадаємо, що за моніторингом Мінрегіону Житомирщина 6 місяців поспіль – лідер децентралізації.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора