A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Чергову вулицю відремонтували в Троковичах

Дата: 29.07.2019 12:37
Кількість переглядів: 628

    В Оліївській ОТГ продовжують боротися з бездоріжжям. Так, днями закінчили капітальний ремонт частини однієї з найдовших вулиць села – Рубанівської. Більша ланка майже кілометрової ділянки дороги тепер вкрита асфальтом, а решта – щебеневою сумішшю.

    Питання ремонту цього відрізка Рубанівської назріло давно, адже він веде до місцевого кладовища. Проте, за браком коштів, колишня Троковицька сільська рада не могла облаштувати дорогу.

    Ситуація кардинально змінилася після входження Троковичів до складу Оліївської об’єднаної територіальної громади. Питання вирішилося після наполягання депутата від цього округу. Керівництво Оліївської ОТГ та депутатський корпус єдині в думці, що стан доріг громади - це одне з першочергових питань. Адже цими вулицями діти дійстаються до школи, літні жителі прямують до медичного закладу, чекають автобусів. Що вже й говорити про облаштування територій біля кладовищ, наведення порядку в громадських місцях.

    Тривають підготовчі та ремонтні роботи на дорогах усіх сіл громади. А власне в  Троковичах у цьому році планується капітально відремонтувати ще декілька вулиць, зокрема, Кленову.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора