A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Шановні жителі Оліївської об’єданої територіальної громади! Вітаємо вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України!

Дата: 27.06.2019 08:44
Кількість переглядів: 192

    28 червня 1996 року був прийнятий Основний Закон нашої держави. Парламент України, висловлюючи суверенну волю громадян і

спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняв Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної української держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

    Доля розпорядилася так, що саме ми стали свідками народження суверенної країни, здійснення одвічного права на самовизначення. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

    Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості духа та впевненості у краще майбутнє нашої держави. Щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці і успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України.

 

    З повагою –

    секретар Оліївської сільської ради                         Тетяна Курінна


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора