У Некрашах триває підготовка до Дня села

Дата: 26.06.2019 12:30

25 червня представники Оліївської сільської ради та депутатського корпусу провели нараду в Некрашах з питання проведення Дня цього села.

Робоча група оглянула територію в центрі населеного пункту, де буде відбуватися захід, обговорила основні складові святкування.

Працівники культури, які теж були присутні на нараді, запевнили, що  дійство обіцяє бути яскравим і задовольнити смаки найвибагливішої публіки – як дітей, так і дорослих. На малечу чекають батути, веселі аніматори, солодка вата, інші смаколики. Старші жителі та гості села також зможуть задовольнити свої гастрономічні забаганки, а ще взяти участь у лотереї, розіграші велосипеда, насолодитись дискотекою та концертною програмою. У концерті візьмуть участь кращі солісти та колективи громади, а також спеціальний гість – перший переможець телепроекту «Голос країни», народний улюбленець Іван Ганзера.

Початок святкування - 7 липня о 16.00 в центрі села Некраші.

Також Оліївська сільська рада запрошує усіх бажаючих на святкові заходи до дня Івана Купала 5 липня в с.Оліївка та 6 липня - в с.Кам’янка.