A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

В Оліївській ОТГ втілюється державна Програма енергозбереження

Дата: 25.06.2019 15:36
Кількість переглядів: 457

   В Оліївській сільській раді постійно працюють над покращенням енергозбереження в будинках - утеплюють школи, лікарні, дитячі садочки, клуби. Не забувають і про приведення до належного стану адмінбудинків.

Адже йдеться не лише про енергоощадливість, а й про комфорт та здоров’я працівників і жителів, які щодня звертаються сюди з багатьох важливих питань.

    Нещодавно за рахунок бюджетних коштів була проведена заміна усіх вікон в адмінприміщенні Троковицького старостинського округу. У рамках виконаних робіт було демонтовано старі дерев’яні віконні коробки разом з рамами та підвіконнями і вивезено будівельне сміття. Керівництво та депутатський корпус Оліївської сільської ради наголошують, що на часі проведення енергозберігаючих заходів по всій громаді.

    Незабаром буде проведено утеплення будівлі Троковицького природничо-екологічного ліцею. Працюють у громаді й над вирішенням інших актуальних питань - облаштування дитячого майданчика в Некрашах, ремонту частини будинку культури в селі Троковичі, капітального ремонту футбольного поля в Оліївці та ремонту меморіального комплексу в Світині.

    Також буде продовжено ремонт доріг в селах громади.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора