A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

У Довжику асфальтують чергові вулиці

Дата: 19.06.2019 15:52
Кількість переглядів: 623

    Представники депутатського корпусу Оліївської ОТГ продовжують піклуватися про благоустрій територій сільської ради, комфорт та безпеку жителів.

Так, з ініціативи депутата Віктора Скоковського, проводяться роботи з капітального ремонту дорожнього покриття довжиною понад 350 м по вулиці А. Любовича та ІІ провулку Любовича у селі Довжик. Відповідно до проекту, вартість робіт складала 1 млн. 723 тис. грн. Підрядника було визначено на аукціоні, що проводився в електронній системі ProZorro. Переможцем стало ТОВ "Асфальт плюс", яке погодилося виконати роботи за 1 млн. 189 тис.  Таким чином, сільська рада зекономила 534 тис. грн.

    Представники сільської ради слідкують за ходом ремонту дорожнього покриття, зокрема, 18 червня вони знову проінспектували якість виконання робіт. Анатолій Мельниченко та Василь Городнюк поспілкувалися з місцевими жителями, почули думку щодо змін на їхній вулиці та інших актуальних питань.

    Також Оліївською сільською радою, за пропозицією секретаря ОТГ Тетяни Курінної, розроблено та затверджено проект з асфальтування дорожнього покриття по вулиці Локтєва в с.Довжик. Після завершення тендерних процедур будуть проведені ремонтні роботи і на цій дорозі.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора