В Некрашах ліквідували дорожні «прогалини»...

Дата: 18.06.2019 08:49

Фото без описуЗа наполягання депутата Оліївської сільської ради Михайла Котвіцького у Некрашах днями завершено поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Троковицькій від будинку №12 до будинку №18 та по вулиці Високівській від будинку № 4 до будинку № 11.

Потреба в цьому виникла через те, що донедавна проїзд та прохід по цих відрізках вулиць був ускладнений - під час здійснення минулорічного капремонту доріг в Некрашах вищезгаднані ділянки з технічних причин не були враховані при розробці проектно-кошторисної документації, внаслідок чого й не були відремонтовані.

Наразі ж мешканці вулиць Троковицької та Високівської задоволені – стан усього дорожнього покриття став, нарешті, цілком пристойним.