У Довжику святкували День села та День Святої Трійці

Дата: 17.06.2019 19:24

Фото без опису16 червня 2019 року жителі Довжика вже вдруге у складі Оліївської ОТГ відсвяткували День свого села та День Святої Трійці. Святкові заходи за участю депутатського корпусу та працівників сільської ради розпочалися ще перед обідом і тривали до пізнього вечора.

Секретар Оліївської сільської ради Тетяна Курінна, відкриваючи офіційну частину свята, тепло привітала односельчан, від щирого серця побажала їм усіляких гараздів, добробуту, мирного неба над головою, міцного здоров’я та родинного щастя. До вітань також долучилися депутати сільскої ради Анатолій Мельниченко, Геннадій Галіцький, Віктор Скоковський та Василь Городнюк.

На святі було цікаво усім-і дорослим, і дітям. Присутніх порадували гарними виступами самодіяльні артисти Ліза Біденко, Ілона Головня, Сніжана Висоцька, Маргарита Львова, Карина Мартинчук, Софія і Вероніка Чередник, Олександр Випорхонюк, ВІкторія Журавська, Анна Окунь, Богдан Шпонарський та професійні творчі колективи - відомий шоу-театр "Клем", артисти житомирського міського Палацу культури, українська співачка Лєна Дарк. А яскраві ігрові атракціони, майстер-класи, "смачна" виїзна торгівля не залишили байдужими нікого.

Отож, на думку жителів Довжика, День села вдався на славу...