A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

В Оліївській громаді медиків привітали з професійним святом

Дата: 14.06.2019 10:49
Кількість переглядів: 434

   13 червня в Оліївській об’єднаній територіальній громаді відбулася зустріч керівництва сільської ради з з медиками, які працюють на території ради – в амбулаторіях в Оліївці та Троковичах, фельдшерсько-акушерських пунктах в Довжику, Сонячному, Кам'янці, Світині та в місцевих навчальних закладах.

Цей святковий захід було приурочено до Дня медичного працівника України.

   Секретар Оліївської сільської ради Тетяна Курінна, відкриваючи урочисте зібрання, тепло привітала присутніх із професійним святом, побажала усім щастя, здоров’я, наснаги для подальшої плідної праці на благо усіх жителів – і дітей, і дорослих. Також  секретар ради запевнила, що лікарі, фельдшери, медичні сестри завжди відчуватимуть піклування та сприяння з боку депутатського корпусу та апарату сільради.

Валерій Петрук, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, теж щиро привітавши гостей зі святом, ознайомив їх із тим, що вже вдалося зробити у кожному селі для покращення матеріально-технічної бази медицини та окреслив плани на перспективу і найближе майбутнє.

    А ще шановані гості отримали у подарунок гарні квіти та насолодилися виступами юних талантів громади - Лізи Разумейко, Надії Лебідь, Марини Рубан, Оксани Онищук, Каті Жук, Вероніки Соболєвої, Вікторії Чирко, дует у«Смаколики» , вокального тріо «Музи», ансамблю народних інструментів «Веселі музики» та вокального ансамблю «Сонечко».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора