Оліївська громада отримала новий шкільний автобус

Дата: 11.06.2019 13:42

11 червня 2019 року представники Оліївської ОТГ отримали від уповноважених осіб Житомирської облдержадмістрації та обласної ради ключі та документи на новий шкільний автобус "Богдан А22412" на умовах співфінансування з боку сільської ради у розмірі 30%.

Повна ціна одного автомобільного транспорту становить 1 млн 850 тис. грн.

Автобус отримано відповідно до розпорядження голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича від 23.05.2019 року № 187 «Про централізовану закупівлю, розподіл та передачу шкільних автобусів». Цим розпорядженням було передбачено передачу  "Богдана А22412" також і для Оліївської громади.

Участь у церемонії передачі шкільного автобуса взяли депутат Оліївської сільської ради А.М. Мельниченко та начальник відділу освіти ради Л.М. Хоцька. А власне ключі від «Богдана» із рук голови ОДА Ігоря Гундича та голови облради Володимира Ширми отримали вихованці Троковицького природничо-екологічного ліцею – Діана Федорчук, учениця 9-го класу, учасниця обласного конкурсу-захисту Малої академії наук, обласної олімпіади з фізики, обласної етнолого-краєзнавчої експедиції «Чуття єдиної родини, та учень 5-го класу Євген Невмержицький, переможець конкурсу читців у громаді «Ти, правди й вольності пророк», активний спортсмен.

...А біля Оліївської гімназії на прибуття новенького «Богданчика» вже чекали школярі, педагоги та працівники сільскої ради.
    І секретар ради Тетяна Курінна, не приховуючи щасливих та радісних посмішок, тепло привітала усіх присутніх з цією неординарною подією і висловила впевненість, що нарешті з’явилася реальна можливість вирішити практично усі освітянські транспортні проблеми.

Відділ по зв’язках з громадськістю Оліївської сільської ради.