A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

У дошкільному навчальному закладі села Некраші відбувся випуск

Дата: 10.06.2019 14:05
Кількість переглядів: 423

    7 червня 2019 року в дитсадку села Некраші відбувся випуск старших відвідувачів цього закладу. Працівники садочка підготували захоплюючу концертну програму для шістьох маленьких випускників в стилі номінації "Оскар". Молодші відвідувачі садочка вітали старших друзів піснями, танцями, віршами.

     Самі винуватці свята також мали змогу показати свої вміння та таланти на радість глядачам. Батьки, дідусі та бабусі не приховували сліз радості - їм у сценарії було відведено почесну місію - затанцювати зі своїми дітлахами та провести їх зі стін садочку до школи під вишитими рушниками та символічною червоною доріжкою як справжніх зірочок.

    Очільниця дошкільного садочка Віра Гумінська подякувала своєму колективу, батькам, керівництву клубу, де пройшов захід, керівництву та колективу Некрашівської гімназії, які підтримують гарні починання садочка, депутатам та керівництву Оліївської сільської ради. А цьогорічним випускникам вона побажала подальших успіхів, міцного здоров'я, наснаги та натхнення.

    Після урочистостей на дітей чекав святковий стіл. Зокрема, малята поласували і смачним тортом від депутатів Оліївської сільської ради Михайла Котвицького та Володимира Юхимчука.

    Також цього ж дня Михайло Йосипович та Володимир Леонідович разом з колегами-депутатами проінспектували процес утеплення некрашівського клубу. Обранці народу наголосили на першочерговості підтримки питань дитячого розвитку та виховання, освіти, культури та запевнили, що ці питання постійно є і будуть на контролі депутатів та працівників сільської ради.

Відділ зв’язків з громадськістю Оліївської сільської ради« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора