Незабаром у Троковичах буде сучасний стадіон!

Дата: 07.06.2019 14:55

6 червня депутати Оліївської сільської ради А.М. Мельниченко та А.В. Морозюк відвідали село Троковичі, де оглянули хід будівництва нового сучасного футбольного поля зі штучним покриттям.

Цей довгоочікувана спортивна споруда зводиться «п’ятдесят на п’ятдесят» відсотків за кошти держави та сільскої ради. Проте одноосібним замовником виступає лише громада. Тож депутати прискіпливо стежать за тим, як підрядна організація освоює вкладені гроші та контролюють якість робіт.

Нещодавно до Трокович було завезено щебінь для облаштування основи для наступного укладення штучної «трави». А якраз 6 червня щебінь почали підвозити до викопаного котловану, вивантажувати на вже підготовлену спеціальну геотекстильну мембрану та розрівнювати потужним грейдером. Тож, якщо справа йтиме такими темпами, вже за кілька місяців місцеві спортсмени матимуть чудове сучасне футбольне поле.