Після комп’ютерного томографа в Житомирському районі для ЦРЛ планують, знову із «залученням коштів з різних джерел», придбати ще й мамограф

Дата: 22.05.2019 09:08

Фото без описуЗа повідомленням офіційного веб-сайту Житомирської райдержадміністрації, керівництво РДА та районної ради разом із адміністрацією КНП «Центральна районна лікарня» ініціюють придбання для медичної установи мамографа.

Наразі вже проведено відповідну нараду, у ході якої визначено попередній план здійснення цього задуму.

Реалізація проекту дасть змогу суттєво знизити смертність від раку молочної залози завдяки запровадженню сучасної діагностики.

Загалом на проект необхідно акумулювати кошти у сумі від 4 до 8 млн грн (в залежності від виробника). Планується залучення коштів з різних джерел.

Це не перший проект із закупівлі дороговартісного обладнання для районної лікарні. Нещодавно було успішно завершено проект із придбання для установи комп’ютерного томографа. Закуповується й інше медичне обладнання. Усі ці заходи спрямовані на виведення КНП «ЦРЛ» на рівень однієї з кращих в області.

Довідково: в Житомирському районі 36 тис жіночого населення, з них майже 20 тис – жінки старші 40 років, що складають групу ризику на захворювання раком молочної залози.