Оліївська ОТГ: ремонт доріг успішно продовжується

Дата: 25.04.2019 14:37

Фото без описуЯк ми вже повідомляли, наприкінці березня в населених пунктах Оліївської ОТГ відновилися дорожні роботи, розпочаті минулого року. Тож упродовж першої декади квітня в Довжику було завершено капітальний ремонт вулиць Ялинкової, Богунської, Шевченка та провулку Іванівського і проїзду Іванівського.

А 18 квітня дорожники приступили до капремонту вулиці Народицької в Оліївці, який на сьогодні вже закінчується. Так само наближається до завершення ремонт 2-го провулку Новіцького, що в Кам’янці.

Наступного тижня має «стартувати» відновлення дорожнього покриття по вулиці Афанасьєва в Довжику. А вже за декілька тижнів розпочнеться чергова серія капітальних ремонтів: вулиці Польової у с.Троковичі, вулиць А.Любовича, Б.Хмельницького та провулків А.Любовича, Б.Хмельницького, теж у Довжику, а також вулиць Садової та І.Франка у Світині.

Загалом, за попередніми підрахунками, на зазначені об’єкти буде витрачено понад 19 мільйонів гривень.