A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Житомирський окружний адміністративний суд поставив крапку в питанні відкликання депутатів Оліївської сільської ради

Дата: 17.04.2019 14:43
Кількість переглядів: 759

    Упродовж січня цього року Оліївською сільською виборчою комісією були прийняті рішення про відкликання депутатів сільської ради

А.М. Мельниченка, А.В. Сича, В.А. Рудика, В.П. Мазка, М.Й. Котвіцького та О.В. Готича. Проте депутати розцінили згадані рішення, прийняті з численними порушеннями чинного законодавства України, як помсту за їх стійку позицію та безкомпромісність в прийнятті важливих для розвитку громади рішень і звернулися до суду.

    Розпочата внаслідок цього низка судових процесів тривала декілька місяців. І ось, нарешті, Житомирський окружний адміністративний суд, розглянувши всі матеріали справ, дослідивши докази, прийняв рішення по всіх депутатах сільської ради та визнав, що Оліївською виборчою комісією було допущено цілу низку порушень Законів України «Про статус депутатів місцевих рад» та «Про місцеві вибори». Тож своїми ухвалами адмінсуд скасував як протиправні постанови Оліївської сільської виборчої комісії Житомирського району Житомирської області про відкликання депутатів сільської ради.

    З повним текстом такого судового рішення, на прикладі справи депутата В.А. Рудика, можна ознайомитися за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/81015235.

 

Анатолій Мельниченко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора