Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території

Дата: 17.04.2019 12:45

Підстава для розробки ДПТ – рішення Оліївської сільської ради  від 03.12. 2018 р. Площа земельної ділянки - 0,1064 га. Замовник розроблення ДПТ – Оліївська  сільська рада.

Розробник ДПТ – ФОП Микитенко В.А.

Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з 5 квітня 2019 року по 6 травня 2019 року за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с.Оліївка, приміщення сільської ради.

Відповідальна особа за прийом пропозицій – секретар сільської ради.

Слухання відбудуться о 10.00 17 квітня 2019 року в приміщенні сільської ради за адресою: Житомирський район, с.Оліївка, вул. Л.Ступницького, 68.

Додатки:

Детальний план території