Повідомлення про проведення процедури громадських слухань

Дата: 17.04.2019 10:59

Повідомлення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час

розроблення детального плану території «Визначення містобудівних потреб для реконструкції частини будівлі під господарсько-побутові приміщення за адресою: пров. Вишпільський, 4, с.Оліївка Житомирського району Житомирської області».

Підстава для розробки ДПТ – рішення № 283 дев’ятої сесії 7-го скликання 2-го пленарного засідання від 3 грудня 2018 року Оліївської сільської ради  Житомирського району Житомирської області, рішення № 370 про внесення змін чотирнадцятої сесії сьомого скликання від 1 лютого 2019 року.

Загальна площа: 0,25 га.

Замовник розроблення ДПТ – Оліївська  сільська рада.

Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з 22 березня 2019 року по 22 квітня 2019 року за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с.Оліївка, приміщення сільської ради.

Відповідальна особа за прийом пропозицій – секретар сільської ради.

Додатки:

Детальний план території