Д.О. Богачук призначений помічником-консультантом депутата Оліївської сільської ради А.Б. Слісарчук

Дата: 16.04.2019 13:49

Фото без описуВідповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» Богачук Денис Олексійович призначений помічником-консультантом депутата Оліївської сільської ради Слісарчук Анастасії Борисівни на підставі її особистого подання.

Права та обов’язки помічника-консультанта депутата місцевої ради визначаються чинним законодавством України.

Контактні дані для зв’язку з Богачуком Д.О.: адреса для листування –12345, с.Троковичі Черняхівського р-ну, вул. Гагаріна, 13, тел. для зв’язку: 098-975-80-70.