Оголошення про проведення процедури громадських слухань

Дата: 15.04.2019 06:30

Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки

під розширення існуючого виробничого комплексу для розміщення навісів та майданчику для складування матеріалів на площі 0,9120 га, за межами с.Кам’янка (с.Довжик) на території Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

Підстава для розробки ДПТ – рішення Житомирської райдержадміністрації № 333 від 21.06.2018р. Орієнтовна площа земельної ділянки – 0,9120 га.

Замовник розроблення ДПТ – відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури Житомирської РДА. Розробник ДПТ – ПП «Домобуд-ВС».

Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з 15 березня 2019 року по 15 квітня 2019 року за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с.Оліївка, приміщення сільської ради. Відповідальна особа за прийом пропозицій – секретар сільської ради.

Слухання відбудуться о 10:00 20 квітня 2019 року в приміщенні клубу с.Довжик Житомирського району.

Додатки::

Детальний план території

Розпорядження про розроблення детального плану території

Проектний план

Опорний план