A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

З 1 квітня Уряд запроваджує допомогу багатодітним сім’ям: 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину

Дата: 02.04.2019 16:19
Кількість переглядів: 192

    З метою посилення соціального захисту багатодітних родин з 1 квітня 2019 року запроваджується новий вид допомоги на дітей.

    Постановою Уряду від 13 березня 2019 року №250 затверджений Порядок виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

    Допомога надається одному з батьків, які постійно проживають з дитиною, та виплачується на кожну третю і наступну дитину, яким не виповнилося 6 років. Розмір допомоги не залежить від матеріально-майнового стану багатодітної сім’ї і становить 1700 грн. на кожну дитину віком до 6 років.

    Для оформлення допомоги один з батьків повинен надати до органу соціального захисту населення за місцем проживання та подати відповідну заяву з пред’явленням паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця) або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує його спеціальний статус, та копії таких документів:

— посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);

— свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).

         Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї.

         За призначенням допомоги з 1 квітня батьки дитини повинні звернутися протягом квітня – червня 2019 р., в іншому випадку допомога буде призначена з місяця звернення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора