Оголошується конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Оліївської сільської ради

Дата: 22.03.2019 16:21

1. Організатор конкурсу:
1.1. Найменування: Виконавчий комітет Оліївської сільської ради, відділ будівництва, архітектури, житлово – комунального господарства, благоустрою та інфраструктури

1.2. Юридична адреса: Житомирський район Житомирська область, с. Оліївка вул. Л. Ступницького, 68.
1.3. Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:
Заступник голови комісії — начальник відділу  будівництва, архітектури, житлово – комунального господарства, благоустрою та інфраструктури Оліївської сільської ради Городнюк В. Б.

2. Підстава для проведення конкурсу:
Рішення сесії Оліївської сільської ради Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Оліївської сільської ради №474 від 18 березня  2019 року.

3. Предмет конкурсу:
3.1. Перелік послуг: послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Оліївської сільської ради.
3.2. Місце надання послуг: села Оліївка, Піщанка, Світин, Кам’янка, Довжик, Новоселиця, Сонячне, Троковичі, Некраші.
3.3. Строк надання послуг: згідно з умовами договору.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
   4.1. Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

4.2. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових (твердих, рідких побутових відході, великогабаритних ремонтних відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів), що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території міста.

4.3. Наявність або можливість забезпечення матеріально-технічної бази на території міста, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

4.4. Вартість послуги з вивезення побутових відходів.

4.5. Досвід роботи на території України не менше 3-х років з надання послуги.

4.6. Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості достатній для надання послуги з збирання та вивезення побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

4.7. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

4.8. Залучення інвестицій у галузь для підвищення якості надання послуг з збирання та вивезення побутових відходів, в тому числі на придбання сучасної техніки для збору побутових відходів, контейнерів для збору побутових відходів та вторинної сировини, облаштування контейнерних майданчиків відповідно до вимог нормативних документів.

4.9. Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:
Площа території сільської ради 131.3 кв. кілометрів

6. Характеристика об’єктів утворення відходів:
– приватні будинки розміщені на всій території Оліївської сільської ради (3304 двори);
– суб’єкти господарювання;
– бюджетні та комунальні установи;

7. Отримання конкурсної документації:
7.1. Місце: 12402, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Оліївка вул. Л. Ступницького, 68

7.2. Спосіб: Особисто або поштою.

8. Умови подання конкурсних пропозицій:
8.1. Місце: 12402, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Оліївка вул. Л. Ступницького, 68
8.2. Спосіб: Особисто або поштою.
8.3. Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – до 17:00 23 квітня 2019 року.
8.4. Місце подання конкурсних пропозицій – Оліївська сільська рада, с. Оліївка вул. Л. Ступницького, 68

9. Проведення конкурсу:
9.1. Місце: 12402, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Оліївка вул. Л. Ступницького, 68
9.2. Дата: протягом 5 днів з дня закінчення прийняття документів.
9.3. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться о 15:00 29 квітня 2019 року за адресою: 12402, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Оліївка вул. Л. Ступницького, 68
Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: 097-263-49-43