Оголошення про результати проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів території

Дата: 18.03.2019 20:01

Фото без описуЗ 15 лютого 2019 р. по 18 березня 2019 р. в приміщенні Оліївської сільської ради приймались пропозиції та зауваження щодо детальних планів території

«Детальний план території розміщення малоповерхової житлової забудови садибного типу за адресою: Житомирський район, с. Оліївка, житловий масив «Хутір Дальній» та «Детальний план території коригування детального плану території (ДПТ) розміщення групи багатоповерхових та малоповерхових житлових будинків по вул. Народицькій на землях запасу Оліївської сільської ради Житомирського району (розміщення кварталу житлової і громадської забудови, об’єктів інфраструктури в с. Оліївка по вулицях Малинській, Народицькій та в житловому масиві Крошенський)». 15 березня 2019 року о 10.00 год. у приміщенні Оліївської сільської ради вул. Садова, 4, с. Оліївка  відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів території, а саме: «Детальний план території розміщення малоповерхової житлової забудови садибного типу за адресою: Житомирський район, с. Оліївка, житловий масив «Хутір Дальній» та «Детальний план території коригування детального плану території (ДПТ) розміщення групи багатоповерхових та малоповерхових житлових будинків по вул. Народицькій на землях запасу Оліївської сільської ради Житомирського району (розміщення кварталу житлової і громадської забудови, об’єктів інфраструктури в с. Оліївка по вулицях Малинській, Народицькій та в житловому масиві Крошенський)». Зауважень та пропозицій від громадськості не надходило. Детальні плани територій рекомендовано до затвердження.