A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

В Оліївській ОТГ пройшов семінар вчителів початкових класів та природничого циклу

Дата: 14.03.2019 19:30
Кількість переглядів: 227

     Нещодавно на базі Некрашівської гімназії відбувся семінар вчителів початкових класів та вчителів природничого циклу.

У роботі семінару взяли участь начальник гуманітарного відділу Оліївської сільської ради Л.М. Хоцька та вчителі закладів освіти Оліївської сільської ради.

    Педагоги Некрашівської гімназії А.Д. Кравчук та В.Д. Чайка поділились практичним досвідом використання діяльнісного підходу на уроках та в позаурочний час при вивченні природничих дисциплін. Такий підхід сприяє формуванню предметних компетентностей та розвитку креативного мислення здобувачів освіти.

    Учителі початкових класів ознайомилися з досвідом роботи Л.П. Хомич та Т.В.Мельниченко щодо впровадження інноваційних технологій на інтегрованих уроках. Застосування даних технологій сприяє розвитку пізнавального інтересу здобувачів освіти, інформаційному збагаченню та формуванню в них необхідних здібностей, орієнтує на одержання подальшої освіти з використанням сучасних технологій навчання.

    Підводячи підсумки семінару, голови відповідних предметних методичних  комісій О.Є. Зарудіна та Г.В. Дорошенко акцентували увагу вчителів на важливості підбору дієвих форм, методів та прийомів навчання для формування ключових компетентностей, що визначають сучасну якість освіти.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора