A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Ти, правди й вольності пророк…

Дата: 12.03.2019 21:14
Кількість переглядів: 222

    9 березня 2019 року минуло 205 років з дня народження величного українського поета, художника, національного генія Т.Г.Шевченка.

Є поети одного міста, села, одного народу. Але є поети всіх міст, всіх сіл, всіх народів. Т.Г.Шевченко – саме такий поет.

    У рамках Шевченківських днів – дня народження та дня смерті Кобзаря, в Україні та світі тривають урочисті заходи. Зокрема, тематичні концерти, виставки, вистави, флешмоби з читання поезій. Не стало виключенням проведення подібних заходів на території нашої громади. В Будинку культури с.Оліївка відбувся конкурс «Ти, правди й вольності пророк». Близько 40 талановитих учасників змагалися за звання кращих, щоб представити свої досягнення на розсуд членів журі вже обласного рівня. Дві вікові категорії від 6 до 12 років та від 13 до 20 років, вокальні та декламаційні твори про Шевченка та від Шевченка змусили повну залу Будинку культури на декілька годин, затамувавши подих, дослухатися до слова Кобзаря.

    Шевченко - не шаблонний. Він - не просто борець за волю та геніальний мислитель, поет та прозаїк, живописець, філософ та просвітитель, пророк української нації. Він, насамперед, живий і справжній, сповнений пристрастей, примарних надій і гірких розчарувань.

    Про те, як відбувався конкурс - далі у фотозвіті.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора