Шановні жінки!

Дата: 07.03.2019 08:26

ПФото без описурийміть щирі вітання з чудовим весняним святом краси і любові – 8 Березня! Ви є берегинями українського роду, окрасою нашого життя.

Здавна українці з глибокою сердечною вдячністю поклоняються та звеличують жінку-матір. Адже цей образ поєднав у собі Матір Божу – покровительку нашого народу. З вдячністю і вірою ми приймаємо заступництво і клопотання за нас Пресвятої Діви Марії перед Богом, просимо її охорони та благословення нам, нашим сім’ям, нашій землі, яка для нас є також ненькою. Крізь усе життя проносимо любов та вдячність до рідної матусі. Так повелось споконвіку. Віримо, що наші діти та внуки збережуть цю трепетну шану до материнства і в майбутньому, бо у ній запорука невмирущості української нації та самої України.

Низький уклін Вам, дорогі матері, за терпіння та ласку, за перші колискові та першу науку, турботу і мудру пораду, сердечне тепло та розуміння. Ваша молитва та любляче серце є нашим оберегом, нашим ангелом-охоронцем.

Від усієї душі бажаємо вам щастя, любові, міцного здоров’я, здійснення всіх ваших бажань і мрій. Нехай у ваших домівках панують любов і злагода, а ваші серця зігрівають любов і повага близьких. Весняного вам настрою і гарного святкування, адже щаслива жінка - це щаслива Україна.

Велике спасибі, вам, хранительки нашого роду!

Слава вам, матері України! Слава Україні!

Оліївської сільської ради                            Тетяна Курінна