A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Валерій Петрук від імені Оліївської ОТГ підписав меморандум про співпрацю

Дата: 26.02.2019 16:56
Кількість переглядів: 346

    Заступник Оліївського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.М. Петрук 25 лютого 2019 року підписав від імені Оліївської ОТГ меморандум про співпрацю між Житомирською, Оліївською, Тетерівською, Станишівською та Глибочицькою громадами.

    Обговорення та підписання Меморандуму відбулося, як повідомляє прес-служба Житомирської міської ради, в приміщенні Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, де й зібралися представники Житомирської, Оліївської, Тетерівської, Станишівської та Глибочицької об’єднаних територіальних громад для обговорення подальшої співпраці та партнерства.

Прес-службою міськради зазначається, що в рамках проекту «Партнерство міських та сільських територіальних громад, як ефективного інструменту місцевого економічного розвитку», який реалізовує Інститут Громадянського Суспільства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», голови суміжних громад зі своїми командами напрацювали ідеї для проектів.

    «Громади мають спільну ціль – розвиток економіки та зростання якості муніципальних послуг. Разом, об'єднавши свої зусилля, досягнути таких цілей буде простіше», - вважає Василь Невмержицький, директор Житомирського ЦРМС.

    До роботи долучились команди міст обласного значення та суміжні з ними громади. За декілька годин роботи фахівці громад визначили пріоритетні напрямки для роботи та написання проектів.

    Ці проекти будуть супроводжувати фахівці громадської організації «Інститут Громадянського суспільства» для отримання організаційної та технічної допомоги у впровадженні проектів регіонального розвитку із започаткуванням співробітництва територіальних громад.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора