В Некрашах пройшов семінар учителів англійської мови

Дата: 20.02.2019 16:09

14 лютого 2019 року на базі Некрашівської гімназії відбувся семінар учителів англійської мови освітніх закладів Оліївської сільської ради. У семінарі взяла участь головний спеціаліст гуманітарного відділу Оліївської сільської ради І.О. Басун.

Учителі познайомились із досвідом роботи вчителя гімназії Надії Михайлівни Гуськової щодо впровадження проектних технологій навчання іноземних мов  та поділились власним, зосередили увагу на актуальних питаннях викладання даного предмету та обговорили існуючі  проблеми.

Семінар співпав з проведенням у гімназії  позакласного заходу  до Дня святого Валентина. Під час проведення заходу здобувачі освіти  Некрашівської гімназії продемонстрували свої творчі здібності, уміння спілкуватися  іноземними мовами. брати участь у бесіді та вести діалог у межах програмної тематики, адекватно використовувати у спілкуванні  компенсаторні засоби та найбільш уживані формули.

Проведений захід сприяв вихованню високих естетичних смаків,  розвитку толерантності та культури поведінки школярів.

Такі зустрічі допомагають освітянам розширити коло спілкування, взаємодіяти, допомагати один одному, розкривати свій  потенціал.