Житомирський окружний адмінсуд зупинив постанови Оліївської сільської виборчої комісії щодо відкликання депутатів Мельниченка А.М., Мазка В.П та Котвіцького М.Й.

Дата: 28.01.2019 09:53

Оліївська сільська рада повідомляє, що Житомирський окружний адФото без описуміністративний суд

ухвалами від 16 січня 2019 року зупинив дію постанови Оліївської сільської виборчої комісії Житомирського району Житомирської області від 05.01.2019 року № 01/2019 про відкликання за народною ініціативою депутата Оліївської сільської ради 7-го скликання Мельниченка Анатолія Михайловича (округ № 19, с. Троковичі), постанови Оліївської сільської виборчої комісії Житомирського району Житомирської області від 09.01.2019 року № 04/2019 про відкликання за народною ініціативою депутата Оліївської сільської ради 7-го скликання Мазка Василя Петровича (округ № 22, с. Троковичі) та постанови Оліївської сільської виборчої комісії Житомирського району Житомирської області від 09.01.2019 року № 05/2019 про відкликання за народною ініціативою депутата Оліївської сільської ради 7-го скликання Котвіцького Михайла Йосиповича (округ № 25, с. Некраші).