Пройшла 12 сесія VII скликання Оліївської сільської ради

Дата: 04.01.2019 15:44

Фото без опису 4 січня 2019 року відбулося пленарне засідання позачергової дванадцятої сесії VII скликання Оліївської сільської ради, на якому було розглянуто сім питань порядку денного.

По першому питанню - про внесення змін до рішення 1-ої сесії VII скликання (II пленарне засідання) «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності, затвердження його персонального складу» від 22.12.2017 року доповів секретар  ради А.М. Мельниченко.  Після обговорення депутати вирішили вивести зі складу виконкому О.Л. Остапчук у зв’язку з поважними причинами та П.П. Кучинського у зв’язку зі смертю останнього. Натомість до складу виконавчого комітету увійшли А.А. Забродський та В.П. Павлюк.

Далі головний  спеціаліст  відділу  кадрового  та  правового  забезпечення ради Л.М. Заворотнюк запропонувала для розгляду проект рішення щодо внесення змін у додаток до  рішення Оліївської сільської ради 5 сесії 7 скликання від 24.05.2018 № 61 «Про затвердження штатного розпису комунального підприємства «Здобуток» Оліївської сільської ради». Після детального обговорення депутати схвалили цей документ.

Також Л.М. Заворотнюк доповіла про необхідність виправлення помилки  в  формулюванні  рішення  дев’ятої  сесії  VІІ скликання  від  30.11.2018 року №258 «Про дострокове припинення повноважень Оліївського сільського голови». Сесія вирішила внести запропоновані виправлення до вищезазначеного документу.

У ході подальшої роботи депутати схвалили програму  фінансової  підтримки  комунального  підприємства  «Здобуток»  Оліївської  сільської  ради  Житомирського  району  Житомирської  області  на  2019-2021 роки, а також розглянули питання щодо визначення  переліку  об’єктів  та  видів  робіт  щодо  виконання  стягнення  у  вигляді  громадських  робіт,  на  яких  засуджені  будуть  відбувати  призначене  покарання,  визначення  переліку  об’єктів  та  видів  робіт  щодо  виконання  стягнення  у  вигляді  громадських  робіт та про визначення  переліку  об’єктів  та  видів  робіт  щодо  виконання  стягнення  у  вигляді  суспільно-корисних  робіт і проголосували за запропоновані проекти рішень з даних питань.

На цьому пленарне засідання позачергової дванадцятої сесії VII скликання Оліївської сільської ради було завершено.

Прийняті сесією документи будуть, після підписання секретарем ради, розміщені на нашому офіційному веб-сайті.