A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

В Оліївській ОТГ проведено заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 27.12.2018 11:34
Кількість переглядів: 880

    14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Ця пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлення про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результати вибуху четвертого енергоблоку ЧАЕС.

    Освітяни Оліївської громади теж не залишилися осторонь та провели упродовж грудня 2018 року низку заходів, спрямованих на належне вшанування подвигу ліквідаторів. У закладах освіти було проведено зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та мітинги-реквієми пам'яті загиблих та померлих внаслідок тієї жахливої катастрофи. У Некрашівській гімназії  проведено годину історії «Чорнобиль. Трагедія. Подвиг. Застереження», бесіди «Атом може бути різний», «Чорнобиль: минуле і сучасне», виставки книг «Чорний біль», «Екологічні аспекти Чорнобильської катастрофи». У Троковицькому ліцеї - вечір-вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС «Нехай в серці не згасне пам`ять», «круглі столи» «Чорнобиль не має минулого часу», «Чорнобиль – Люди – Міста – Солідарність - Майбутнє»,  «Ціною життя», експозиційну виставку в бібліотеці «Мужність і біль Чорнобиля», «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні», тематичну виставку «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської».

    В Оліївській гімназії теж було підготовлено виставки «Мужність і біль Чорнобиля», Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні» та «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської», урок-реквієм «Дзвони Чорнобиля», хвилини інформаційного простору «Чорна дата України», «Мужність та біль Чорнобиля», «На Батьківщину повертають журавлі», «Білий птах з чорною міткою». А в Кам′янській гімназії було проведено уроки пам’яті Чорнобиль…Трагедія…Пам'ять…», «Ми пам’ятаємо, ми не допустимо, ми захистимо», виховні години «Чорнобиль: подвиг і трагедія», «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС», Конкурс малюнків «Чорнобиль – наш біль».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора