A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

В Оліївській ОТГ затвердили на 2019 рік бюджет та Програму економічного і соціального розвитку

Дата: 22.12.2018 14:38
Кількість переглядів: 470

    21 грудня пройшло пленарне засідання десятої  сесії VІІ скликання Оліївської сільської ради, на якому депутати розглянули низку злободенних питань. Найважливішими з них, безперечно, були два перших питання порядку денного – «Про затвердження Програми  економічного та  соціального  розвитку  Оліївської  сільської  ради  на  2019  рік та «Про  сільський  бюджет  Оліївської  сільської  ради  на  2019  рік».

Після обговорення обидва документи депутатське зібрання затвердило.

    Також, серед іншого, сесією було прийнято рішення про  передачу  майна  з  балансу  сільської  ради  до КП «Здобуток» та про придбання автомобіля для цього підприємства, затверджено на  2019 рік цільову програму  фінансової  підтримки  медичних  закладів  первинної  медико-санітарної  допомоги, внесено зміни до штатного розпису сільської ради, до сільського  бюджету  Оліївської  ради  на  2018  рік та до  Програми  про  кошти  для  забезпечення  виконання  депутатських  повноважень  та  порядок  їх  використання  на  2018-2020  роки.

    Детальніше з проектами рішень із зазначених питань та додатками до них можна ознайомитися на офіційному веб-сайті громади у розділі «Офіційні документи».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора