Села Оліївка та Піщанка віднесено до загрозливої щодо сказу зони

Дата: 20.12.2018 13:03

Житомирським районним управлінням головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області на підставі статті 48 частини 1 Закону України «Про ветеринарну медицину», в зв’язку з виявленням у с.Оліївка хворої на сказ лисиці,

беручи до уваги експертний висновок Житомирської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби та згідно Інструкції про заходи щодо боротьби із сказом, комплексної програми основних заходів профілактики та боротьби зі сказом на 201602020 роки в Житомирському районі, відповідно до рішення Житомирської районної державної надзвичайної протиепізоотичної комісії видано розпорядження, яким, зокрема, на території Оліївської сільської ради  заборонено на період обмежуючих заходів проведення виставок та інших масових заходів із залученням собак, котів та диких тварин, їх вивезення та ввезення на територію ради.

Село Оліївка з прилеглими до нього лісовими угіддями, пасовищами та польовим масивом оголошено неблагополучними щодо сказу з відповідним накладенням обмежуючих заходів. А навколо даного неблагополучного пункту встановлено загрозливу зону, в яку входить також с.Піщанка.

З огляду на вищезазначене власникам рекомендується забезпечити виконання Правил утримання собак, котів та інших тварин.