A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

З Днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2018 09:31
Кількість переглядів: 952

    Шановні жителі Оліївської  громади! Дорогі батьки та діти! Свято Святого Миколая – дуже важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем, і, це правда.

    У День Святого Миколая кожна дитина сподівається на маленьке диво. У силах дорослих зробити цей день незабутнім для дітей, подарувати віру у казку. А ще в цей день діти звикли отримувати найкращі для них подарунки, і ця добра традиція – приносити малюкам радість, – все більше входить у наше життя.

    Ми повсякденно повинні думати про майбутнє незалежної України, а це майбутнє завжди починається з нашої  уваги до дитини.
    Щиро вітаю усіх мешканців наших сіл, а передусім її найкращих представників – дітей з Днем Святого Миколая! Зростайте добрими й щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!

    Всім бажаю достатку, затишку й душевного родинного тепла. Святий Микола хай освятить Вас і благословить на добрі справи. Хай у Ваших найкращих починаннях і добрих справах постійно відчувається любов та опіка Святого Миколая, а задуми і мрії здійснюються.

 

 

    Секретар Оліївської сільської ради       Анатолій Мельниченко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора