В Оліївській ОТГ відзначили День місцевого самоврядування

Дата: 11.12.2018 11:02

7 грудня у приміщенні будинку культури с.Оліївка відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування за участі секретаря сільської ради, виконувача обов’язків Оліївського сільського голови Анатолія Мельниченка, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валерія Петрука, депутатів, працівників сільської ради, закладів культури, освіти, медицини громади, представників громадськості.

У своїх вітальних словах А.Мельниченко та В.Петрук побажали присутнім та усім мешканцям Оліївської об’єднаної територіальної громади здоров’я, щастя, злагоди, процвітання та миру, а також окреслили найближчі перспективи розвитку сільських територій, їх інфраструктури, поліпшення роботи медичних та освітянських закладів, розвитку культури та спорту тощо.

Кращим представникам депутатського корпусу, виконавчого комітету та ветеранам місцевого самоврядування було вручено  Почесні грамоти сільської ради. Також присутнім на урочистому зібранні дарували свою майстерність аматорські колективи та виконавці. А справжньою приємною несподіванкою для глядачів стали чудові виступи артистів житомирського міського Палацу культури.