A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Підготовку до прийнятя Статуту Оліївської ОТГ продовжено

Дата: 05.12.2018 14:20
Кількість переглядів: 268

    Як ми вже повідомляли, в Оліївській об’єднаній територіальній громаді докладено чимало зусиль для підготовки та прийняття власного Статуту.

    Початковий варіант Статуту Оліївської ОТГ був розміщений на офіційному веб-сайті громади для обговорення та внесення пропозицій щодо його змісту. Також нещодавно на сайті було розміщено порівняльну таблицю, у якій відображено численні внесені за час обговорення зауваження та пропозиції та підготовлений на їх основі відредагований варіант Статуту.

    Крім того, у всіх населених пунктах громади пройшли громадські слухання, на яких мешканці надали додаткові пропозиції до тексту документу.

    З огляду на виняткову важливість Статуту громади та необхідність акумулювання, вивчення і врахування думок якомога більшої кількості жителів та громадських інституцій вирішено продовжити термін громадського обговорення проекту Статуту Оліївської ОТГ.

    Пропозиції громадян або інститутів громадянського суспільства мають подаватися в письмовому або електронному вигляді з обов’язковим вказанням прізвища, імені та по батькові громадянина або назви інституту громадянського суспільства, зазначенням статті Статуту, до якої вноситься пропозиція та викладенням змісту пропозиції.

    Анонімні пропозиції не прийматимуться та не враховуватимуться.

    Пропозиції можна подати до 31.12.2018р.:

  • у письмовому вигляді – на адресу: Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Оліївка, вул. Леоніда Ступницького, буд. 68, Оліївська сільська рада;
  • або працівнику місцевої бібліотеки;
  • в електронному вигляді – на адресу: 04348409@mail.gov.ua.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора