Про початок роботи 9-ї сесії 7-го скликання Оліївської сільської ради

Дата: 03.12.2018 11:01

Фото без опису    30 листопада 2018 року відбулося перше пленарне засідання 9-ї сесії 7-го скликання Оліївської сільської ради. На сесії були присутні 24 депутати із 26 – депутати Стасюк Р.В. та Герасимчук Є.О. на засідання не прибули.

На розгляд сесії було винесено 48 питань порядку денного.

Також на початку роботи депутати внесли додатково до нього ще 4 питання, одне з яких – щодо приведення у відповідність до чинного законодавства статті 200 Регламенту роботи сільської ради – було розглянуто першим.

Другим питанням, яке було розглянуто на сесії - дострокове  припинення  повноважень  Оліївського  сільського  голови М.І. Скока. Доповідав з даного питання депутат  сільської  ради    В.Й. Скоковський.

Голосування щодо дострокового  припинення  повноважень  Оліївського  сільського  голови було таємним.

За підсумками підрахунку голосів 18 депутатів проголосували за дострокове припинення повноважень Оліївського  сільського  голови та підготовку клопотання до Верховної ради України щодо призначення позачергових виборів голови.