Очільника Оліївської ОТГ Михайла Скока відзначено під час святкування Дня працівників сільського господарства

Дата: 16.11.2018 15:17

Фото без описуЗа повідомленням веб-сайту Житомирської РДА, 15 листопада у Житомирському районі пройшли урочистості з професійного свята аграріїв. Представників найблагороднішої професії цього дня вітали у Левківському будинку культури, де було проведено урочисту частину та святковий концерт.

Привітати аграріїв району з професійним святом завітали голова райдержадміністрації Сергій Микитюк, заступник Микола Козарчук, керівник апарату райдержадміністрації Олена Гречко, голова районної ради Сергій Крутій, його заступник Василь Стах, сільські голови, депутати обласної та районної ради.

Відзначаючи величезний внесок працівників сільського господарства у справу економічного та соціального розвитку району та підкреслюючи велике майбутнє агропромислового комплексу, як самого динамічного сектора економіки, привабливого для інвестицій та інновацій, очільники району висловили вдячність рядовим трудівникам села за їх надзвичайно важливу та потрібну щоденну працю та особливу подяку усім керівникам, які не стоять осторонь проблем наших місцевих громад та беруть активну участь у їх розвитку.

Кращі з аграріїв району та осіб, причетних до сільгоспвиробництва, і серед них Оліївський сільський голова М.І. Скок, були відзначені цього дня грамотами та подяками райдержадміністрації, районної ради та управління АПР РДА. (текст і фото – з сайту РДА).