Опікунська рада не допустила продажу дитячого житла

Дата: 30.08.2018 08:46

Фото без опису  29 серпня 2018 року відбулося перше засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Оліївської сільської ради, на якому було розглянуть подання Богунського відділу державної виконавчої служби м.Житомира  щодо реалізації ½ частини будинку в с.Оліївка, що належить на праві власності громадянину В.

Після розгляду цього питання опікунська рада, керуючись ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей» та ст.18 Закону України «Про охорону дитинства» відмовила в наданні дозволу на реалізацію зазначеної частини будинку в зв’язку з тим, що в ньому зареєстровані та проживають  неповнолітні діти 2009 та 2018 року народження.

Довідково: головою опікунської ради при виконавчому комітеті Оліївської сільської ради є сільський голова М.І.Скок, заступником - керуючий справами ради А.Б.Ковальчук,  секретарем ради - головний спеціаліст з питань захисту дітей В.П.Колокольцева. Також до складу опікунської ради входять Л.М.Заворотнюк – головний спеціаліст відділу кадрового та правового забезпечення, В.В.Кирийчук – директор Троковицького природничо-екологічного ліцею та О.Д.Рябчук - директор Кам’янської  ЗОШ І-ІІ ступеня.