Опікунська рада не допустила продажу дитячого житла

Дата: 30.08.2018 08:46

29 серпня 2018 року відбулося перше засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Оліївської сільської ради, на якому було розглянуть подання Богунського відділу державної виконавчої служби м.Житомира  щодо реалізації ½ частини будинку в с.Оліївка, що належить на праві власності громадянину В.

Після розгляду цього питання опікунська рада, керуючись ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей» та ст.18 Закону України «Про охорону дитинства» відмовила в наданні дозволу на реалізацію зазначеної частини будинку в зв’язку з тим, що в ньому зареєстровані та проживають  неповнолітні діти 2009 та 2018 року народження.

Довідково: головою опікунської ради при виконавчому комітеті Оліївської сільської ради є сільський голова М.І.Скок, заступником - керуючий справами ради А.Б.Ковальчук,  секретарем ради - головний спеціаліст з питань захисту дітей В.П.Колокольцева. Також до складу опікунської ради входять Л.М.Заворотнюк – головний спеціаліст відділу кадрового та правового забезпечення, В.В.Кирийчук – директор Троковицького природничо-екологічного ліцею та О.Д.Рябчук - директор Кам’янської  ЗОШ І-ІІ ступеня.