Громадська організація "Скриня корисних справ" запрошує

Дата: 28.08.2018 10:37

Громадська організація "Скриня корисних справ" за підтримки Житомирської обласної адміністрації реалізує проект «Від ідеї до успіху» для жінок Глибочицької, Станишівської, Оліїївської та Тетерівської ОТГ.

В рамках проекту - проведення підприємницького інтенсиву з розвитку малого бізнесу жінками в об'єднаних територіальних громадах, в рамках якого зберуться однодумиці з метою формування нових підприємницьких ініціатив та налагодження подальшої співпраці.

Унікальність підприємницького інтенсиву в тому, що учасниці, професіоналки та експертки, представляють Житомирську область, а отже, стикаються з однаковими викликами та можливостями.

Дата проведення 1-2 листопада 2018 року.

Для участі в проекті запрошуються жінки Глибочицької, Станішівської, Тетерівської, Оліївської ОТГ.

Анкети приймаються до розгляду до 15 жовтня 2018 року.

Відібраним учасницям буде надіслане запрошення на участь не пізніше 20 жовтня 2018 року.

Інформація та реєстрація за телефоном : 068 219 4223

«Дуже хочемо, щоб проект приніс користь жінкам, які стануть його учасницями. Сподіваємось, що одним із довгострокових результатів стане вдало втілений підприємницький проект, і не один. Можливо, це буде незвичайна сувенірна продукція, смачна консервація тощо. Але безперечно щось, що буде родзинкою Житомирщини», -зазначають організатори заходу.

Більше інформації – за посиланням