Як в Оліївці святкували День Незалежності України

Дата: 27.08.2018 11:27

23 серпня 2018 року у селі Оліївка пройшли урочистості з нагоди Дня державного прапора і Дня Незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Присутніх на зібранні привітав Оліївський сільський голова  М.І. Скок, який зазначив, що Україна в усі часи була європейською державою, є і завжди буде самодостатнім суб’єктом міжнародних відносин, посідаючи гідне місце у цивілізованому світі, твердо йдучи шляхом, який обрав і відстояв Український народ та побажав усім здоров’я, щастя, успіхів у всіх добрих справах.

Також мешканців громади, депутатів, членів виконкому та працівників сільської ради порадували майстерними номерами члени художньої самодіяльності, силові акробати, артисти краси і гордості національного вокально-хореографічного мистецтва, одного із найвідоміших творчих колективів України - Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок».