Пошук

Пройшли чергові ігри чемпіонату Житомирського району з футболу

Дата: 21.08.2018 08:48
Кількість переглядів: 744

Фото без описуЯк повідомляє Житомирська районна федерація футболу, в неділю, 19 серпня, відбулися два перенесені матчі у Вищій лізі та повноцінний 13-й тур у Першій лізі Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2018 року.

У Ліщині зустрічалися один із лідерів цьогорічних змагань місцевий ФК «Лука-Агро» і минулорічний чемпіон Житомирського району- ФК «Левків». З перших хвилин поєдинку господарі поля захопили ініціативу та почали раз по раз турбувати голкіпера левківчан Олексія Дворніна. Та, як часто буває у футболі: не забиваєш ти- забивають тобі. На 16-й хвилині гості провели стрімку контратаку, яку прицільним ударом завершив півзахисник «Левкова» Сергій Литвиновський- 0:1. Однак, вже через хвилину рахунок став нічийним: ефектний і влучний удар головою вдався «аграрію» Олегу Ничипоренко- 1:1. Ще через сім хвилин господарі поля забили вдруге: захисники «Левкова» «забули» у воротарській Дмитра Тосіча, який обвідним ударом загнав круглого в кут воріт- 2:1. Здавалося, що після пропущеного голу гості «посипляться», та все ж, попри значну ігрову та територіальну перевагу луківчан, рахунок до перерви так і не змінився.

Малюнок гри другої половини зустрічі мало чим відрізнявся від першого тайму: господарі поля атакували, а гості розраховували на швидкі контратаки. До того ж, на 64-й хвилині левківчани залишилися вдесятьох: дві жовті картки за дві хвилини отримав Євген Сабадаш. «Аграрії» продовжували насідати на ворота Дворніна та мали безліч моментів аби забити третій м’яч, але до кінця матчу рахунок так і залишився незмінним. 2:1- важлива перемога футболістів з Луки.

В іншому матчі «Олімпік» зі Станишівської ОТГ, дещо сенсаційно, з мінімальною перевагою переміг одного з претендентів на «бронзу»- іванівський «Екстрім». Єдиний гол у матчі на 68-й хвилині забив Вадим Малий.

У турнірній таблиці знову двовладдя- по 33 бали у своєму активі мають новогуйвинський «Танкіст» та «Лука-Агро». Третю сходинку займає «Дангард» з Тетерівки, відстаючи від лідерів на вісім очок.

2

У групі «А» Першої ліги ФК «Кодня» «перестріляла» на своєму полі клітчинський «Хімік»- 5:4, програючи після першого тайму з рахунком 1:2 ( хет-трик у коднянців оформив Олександр Коваль). У дербі березівських команд- «Лісника» та «Легіона»- перемогу святкували більш досвідчені футболісти-«лісники»-2:0.

Інші  результати 13-го туру Першої ліги (група «А»):

«Форестер»- «Актив»- 4:1

«Чайка»-  «Леви Крошу»- 5:3.

У турнірній таблиці без змін: «Форестер» з Іванівки займає першу сходинку, «Лісник» з Березівки- на другому місці. А на третій- футболісти з Кодні.