A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Педагоги готуються до початку нового навчального року

Дата: 20.08.2018 10:00
Кількість переглядів: 258

    17 серпня 2018 року в Оліївській об’єднаній територіальній громаді було проведено робочу нараду з директорами закладів загальної середньої та дошкільної освіти, на якій було розглянуто важливі поточні питання.

    Зокрема,  було проаналізовано хід підготовки освітянських закладів до нового 2018-2019 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

    Також до відома директорів  було доведено графік прийомки та оцінювання шкіл та дитсадків робочою групою Оліївської сільської ради.

    Не менш важливим питанням стало визначення дат проведення секційних засідань за фахом для педагогічних працівників громади та їх формату.

    Присутні на нараді, після тривалого обговорення, визначилися також із датами проведення Дня Знань та першого дзвоника. Враховуючи побажання вчителів, він пройде в кожній школі в різні дні, 1-3 вересня.

    Крім того, учасники наради детально обговорили план проведення конференції працівників освіти  Оліївської ОТГ та уточнили кількість учнів і педпрацівників, які потребують підвезення від місць проживання до шкіл.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора