То хто ж сказав, що в бібліотеці нецікаво?

Дата: 07.08.2018 12:01

Фото без опису  Літо радує нас теплими сонячними днями, і хочеться більше часу проводити на свіжому повітрі.

Відпочити на зручних пуфах, читаючи книги, а також сучасні українські видання відтепер можна біля приміщень бібліотек сіл Оліївка, Камянка та Троковичі - адже в них з’явилася «Бібліотека просто неба», проект, який націлений на новітній розвиток дітей. Модернові книжки-квести, 3д-книжки, яскраві енциклопедії для дітей, віммельбухи, інтерактивні розвиваючі настільні ігри – все це вже є в наших бібліотеках. І діти вже самі відкладають в сторону смартфони, щоб взяти в руки книгу.

Приємно відзначити, що після проведення першого читання на відкритому просторі діти просять залишити книжки ще на декілька годин.

Ось така нова реальність Оліївської об’єднаної громади. Тож приходьте, читайте, вивчайте, дивуйтесь…