В Оліївській ОТГ готуються до практичної реалізації Концепції Нової української школи

Дата: 07.08.2018 10:10

ВФото без опису Оліївській сільській раді здійснюються першочергові заходи, спрямовані на практичну реалізацію Концепції Нової української школи,

затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2016 року № 988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року». Зокрема, з 6 серпня на базі Житомирського інституту післядипломної педагогічної освіти розпочали навчання-підготовку до роботи в умовах Нової української школи вчителі англійської мови Кам′янської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Оліївської ЗОШ І-ІІ ступенів. Другий етап навчання розпочнеться 20 серпня для вчителів Некрашівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Троковицького природничо-екологічного ліцею. Під час навчання вчителі отримають необхідну фахову літературу.

Також днями, відповідно до самостійних замовлень  заклади освіти Оліївської сільської ради, було отримано нові підручники для 5 класу.