У Житомирському районі чиста вода лише у водопроводах Довжика та Озерного…

Дата: 06.08.2018 16:00

Принаймні, так випливає з повідомлення, поширеного прес-службою Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»:

«В результаті здійснених досліджень встановлено, що лише у 52 водопроводах із 193 якість питної води відповідає чинним нормативним документам. А у Попільнянському, Лугинському, Хорошівському, Коростишівському, Новоград-Волинському, Пулинському, Народицькому та Чуднівському районах 100% води у водопроводах, з яких відбирались зразки питної води, не відповідають вимогам санітарних норм. Натомість у 52 водогонах вода повністю відповідає санітарним нормам та придатна для споживання. Зокрема, у водопроводах в с. Озадівка Бердичівського району, с. Білка Коростенського району, с. Приворіття, Пилипонка, Хомутець, Осівці, Морозівка. Водотиї Брусилівського району, с. Гамарня, смт Гранітне Малинського району, с. Потіївка Радомишльського району, смт Дружба та смт Новобілокоровичі Олевського району, смт Биківка, с.Карвинівка, с. Романівка Романівського району, с. Велика Волиця Любарського району, смт Озерне, с. Довжик Житомирського району, м. Малин», - йдеться у повідомленні.