A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Повідомлення про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади»

Дата: 17.07.2018 10:04
Кількість переглядів: 243

     Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» 04 липня 2018 року в Оліївській сільській раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади» щодо:

     - Хоцької Лариси Миколаївни, начальника гуманітарного відділу апарату сільської ради;

     - Карпишина Анатолія Олександровича, головного спеціаліста гуманітарного відділу апарату сільської ради.

     Заява Карпишина А.О. (посилання).

     Заява Хоцької Л.М. (посилання).

     Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подано Карпишиним А.О. та Хоцькою Л.М. шляхом заповнення на офіційному веб – сайті Національного агенства з питань запобігання корупції відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

 

     Також 06 липня 2018 року в Оліївській сільській раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади» щодо Глінки Людмили Леонідівни, спеціаліста І категорії – бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності апарату сільської ради.

     Заява Глінки Л.Л. (посилання).

     Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подано Глінкою Л.Л. шляхом заповнення на офіційному веб – сайті Національного агенства з питань запобігання корупції відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора