Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області

Дата: 03.07.2018 20:49

На публічне обговорення виноситься проект рішення Оліївської сільської ради  «Про Порядок залучення, розрахунку розміру і

використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області».

Проект рішення Оліївської сільської ради «Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області» та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Оліївської сільської ради за наступними посиланнями: «проект рішення» та «аналіз регуляторного впливу».

Надсилання зауважень і пропозицій здійснюється відповідно до чинного законодавства у письмовій формі на поштову адресу Оліївської сільської ради: 12402, Україна, с. Оліївка,  вул. Л.Ступницького, 68.

Пропозиції та зауваження будуть прийматися від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця (до 03.08.2018 року включно).