Привітання з Днем Конституції України!

Дата: 26.06.2018 14:21

Шановні громадяни! Від імені Олїївської сільської ради та від себе особисто щиро вітаю вас із визначним державним святом – річницею прийняття Конституції України!

Двадцять два роки тому Верховна Рада України від імені Українського народу, прийняла Основний Закон держави. Конституція України закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю.

Завдяки їй у нас є можливість створити розвинуте громадянське суспільство. Давайте докладемо всіх зусиль для формування вільної, справедливії спільноти, та побудови потужної та заможньої держави на демократичних і правових засадах.

Тож від щирого серця бажаю вам злагоди, добробуту, процвітання та світлого майбутнього.

Зі святом вас, дорогі друзі!

З Днем Конституції України!

З повагою -                              Оліївський сільський голова      М.І. Скок